Akuna logo

Search akuna.net

KRAJ

LOGIN: NAZWA / HASŁO

ŚWIATAKUNY

»Zdrowie i Sukces«

Bylina

Polska

Zarząd



Prezesismall mareksmall marcinsmall1

Prezes
Tomasz Kwolek
kwolek@akuna.pl

Vice Prezes
Bogusław Dudzik
dudzik@akuna.pl

Prokurent
Marek Dudzik
marek@akuna.pl

Country Manager
Marcin Maciąg
marcin.maciag@akuna.pl
tel. +48 668 029 329

Biuro



10670085_722419121146798_1378519572708210991_n

Matylda Cerek
Dyrektor ds. marketingu
tel. 668 163 263
matylda.cerek@akuna.pl

Anna Janulewicz
Główna księgowa
tel. 662 247 300
anna.janulewicz@akuna.pl

Aneta Gawrońska
Kierowniczka biura
tel. 694 475 675
aneta.gawronska@akuna.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Kamila Kaczmarkiewicz
tel. 602 129 629
kamila.kaczmarkiewicz@akuna.pl

Joanna Frysztacka
tel. 694 475 676
joanna.frysztacka@akuna.pl

Paweł Kalinowski
tel. 664 135 302
kalinowski@akuna.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Magdalena Lisiak
tel. 694 475 678
magda.lisiak@akuna.pl

Anna Skupień
anna.skupien@akuna.pl
prowizje@akuna.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY I ADMINISTRACJI

Ewelina Straszak
zamowienia.biuro@akuna.pl

Danuta Marczak
zamowienia@akuna.pl
reklamacje@akuna.pl

Monika Komor
tel. 664 452 557
umowy@akuna.pl
monika.komor@akuna.pl


MAGAZYN
magazyn@akuna.pl

Rafał Szafraniec

Artur Jakóbczyk


_______________________________________________________________________________

Akuna Polska Sp. z o.o.
ul. 11 Listopada 11
40-387 Katowice, Polska

Telefon: +48 32 608 55 32
Fax: +48 32 608 55 32 wew. 6
E-mail: biuro@akuna.pl


Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek - Piątek 9: 00 – 17: 00
Obsługa klientów w biurze do godz. 16:30 

NIP: 954-23-03-351, KRS: 0000075235,
Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział VIII Gospodarczo-Rejestrowy, Kapitał zakładowy:  50.000 zł
PKO BP Inteligo Nr konta: 50 1020 5558 1111 1223 6090 0029 

Odwiedź nas na Facebooku
facebooksmall

POLSKA/rozne/budynek1


Wyświetl większą mapę
Inspired by nature

Ankieta

Newsletter