Akuna logo

Search akuna.net

KRAJ

LOGIN: NAZWA / HASŁO

ŚWIATAKUNY

»Zdrowie i Sukces«

Bylina

Polska

POLSKA/rozne/budynek1

Akuna Polska Sp. z o.o.
ul. 11 Listopada 11
40-387 Katowice, Polska

Telefon: 032 608 55 32
+48 602 126 326
+48 602 126 526
Fax: 032 608 55 32 wew.4
E-mail:
biuro@akuna.pl


Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek - Piątek 9: 00 – 17: 00
Obsługa klientów w biurze do godz. 16:30 
NIP: 954-23-03-351, KRS: 0000075235,
Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział VIII Gospodarczo-Rejestrowy, Kapitał zakładowy:  50.000 zł
PKO BP Inteligo Nr konta: 50 1020 5558 1111 1223 6090 0029 

Odwiedź nas na Facebooku  facebooksmall

paseka
Prezesismall

Prezes
Tomasz Kwolek
kwolek@akuna.pl

Vice Prezes
Bogusław Dudzik
dudzik@akuna.pl


paseka
mareksmall Prokurent
Marek Dudzik

marek@akuna.pl

paseka
marcinsmall1

Country Manager
Marcin Maciąg

marcin.maciag@akuna.pl
tel. +48 668 029 329


paseka
matismall1

Dyrektor ds. marketingu
Matylda Cerek

matylda.cerek@akuna.pl
tel.+48 668 163 263 


Dział Marketingu

Joanna Frysztacka
joanna.frysztacka@akuna.pl
tel. +48 694 475 676

Kamila Kaczmarkiewicz
kamila.kaczmarkiewicz@akuna.pl
tel. +48 602 129 629


paseka
anetasmall1

Kierownik Biura
Aneta Gawrońska

aneta.gawronska@akuna.pl
tel. +48 694 475 675


Dział Administracji

Paweł Kalinowski
kalinowski@akuna.pl
tel. +48 664 135 302

Monika Komor
umowy@akuna.pl
tel. +48 664 452 557


Dział Sprzedaży

Ewelina Straszak
zamowienia.biuro@akuna.pl

Wioletta Kowalska
zamowienia@akuna.pl

Danuta Marczak
zamowienia@akuna.pl
reklamacje@akuna.pl


paseka
aniasmall1

Główny Księgowy
Anna Janulewicz

anna.janulewicz@akuna.pl
tel. +48 662 247 300 


Dział Księgowości

Magdalena Lisiak 
magda.lisiak@akuna.pl
tel. +48 694 475 678

Anna Skupień
anna.skupien@akuna.pl

prowizje@akuna.pl



 

MAPA DOJAZDU


Wyświetl większą mapę
Inspired by nature

Ankieta

Newsletter



Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na tym portalu wpisz w powyższe pole swój adres e-mail.